Centrum volného času Měšice - bazén, dětský koutek, herna, kavárna, učebny, velký sál

CVČ Měšice nabízí možnost kvalitního trávení volného času pro rodiny s dětmi i jednotlivce. Organizují zde volnočasové aktivity pro všechny věkové kategorie – cvičení, tancování, hudební kurzy Yamaha, Montessori pracovnu nebo angličtinu pro děti a také různé pohybové aktivity a tréninky, tancování, jógu, pilates, předporodní přípravu, aquaerobic, angličtinu i španělštinu pro dospělé.
Jednou z hlavních činností CVČ jsou kurzy plavání pro děti od 6 měsíců do 6 let, které vedou výhradně akreditované lektorky. Klientům nabízí vlastní prostory s nerezovým bazénem s vodou o teplotě 30°C, který je určen výhradně pro organizované činnosti, prostorné šatny a velkorysé zázemí s hernou a klubovou kavárnou. Zde najdete nabídku dětských přesnídávek a dalšího občerstvení s možností ohřevu dětské stravy. Posedět můžete u výborné kávy a domácích koláčů s výhledem na dětský koutek, v kterém najdou vaše děti spoustu hraček i nové kamarády.
Objekt CVČ je vhodný i pro firemní školení, semináře a workshopy až pro 80 osob. Nabízí dvě víceúčelové místnosti a velký sál, hernu pro dohled na děti v průběhu školení maminek, internetové připojení v celém objektu, občerstvení, dopravu a různé další služby dle potřeb klientů.

Adresa: Nosticova 590, 250 64 Měšice (najít na mapě)

Centrum volného času Měšice

kontaktCopyright © 2009 - 2020, MojeOkoli.com, created by FinalTek.com, design by: www.incotech.cz